21 березня – Міжнародний день лісів

Новини

Наша планета являє собою єдиний організм, в якому, як і в людському організмі, абсолютно немає нічого зайвого, і кожен його елемент важливий, гармонійно підтримує і наповнює життям, і своїм неповторним різноманіттям все навколо. Ліси на нашій Землі займають цілу третину всієї суші нашої планети. Виконуючи життєво важливі екосистемні функції, вони також є і будинком, і джерелом засобів до існування …

Сьогодні, коли більше половини населення світу живе в містах і все більше віддаляється від природи, стає все більш необхідним якомога раніше привносити в життя людей розуміння значущості лісів і їх користі та розвивати обізнаність про це.

21 березня -міжнародний день лісів,який  покликаний продемонструвати важливість лісів для підтримки і захисту людської цивілізації. Тема Міжнародного дня лісів 2019 року – «Вчися любити ліс», має на меті привернути увагу до важливості виховання дітей і молоді в питаннях охорони дерев і лісів.

Кам’яницьким лісництвом    сьогодні організовано  посадку молодих саджанців . Слова зайві. Фотографії передають емоції краще.