33-я річниця Чорнобильської катастрофи

Новини

Весна… Чорнобиль…

У ніч з 25 на 26 квітня 1986 року, коли всі спали безтурботним сном, о першій годині 23 хвилини над IV реактором Чорнобильської атомної електростанції нічну пітьму розірвало велетенське полум’я…

26 квітня 2019 року в с. Кам’яниця  учасники ліквідації наслідків аварії  на Чорнобильській АЕС та їх родини зібралися, щоб згадати найстрашнішу катастрофу ХХ-го століття – аварію на Чорнобильській АЕС та висловити свою безмірну вдячність героям нашої Батьківщини, які ціною свого життя захистили світ від небувалої біди.

Чорною плямою на нашій блакитній планеті стала Чорнобильська катастрофа.

33 років пройшло з тих пір, 33 років смертоносна пилюка з ядерної печі покриває білі хати, поля і ліси, 33 років цвітом скорботи і суму зацвітають Чорнобильські сади.

У ліквідації аварії брали участь 600 000 людей: пожежники та медики, військовослужбовці та персонал станції – вони виконували свій обов’язок, ризикуючи своїм здоров’ям та життям.

Мабуть, в Україні немає жодного населеного пункту де б не було меморіалу, пам’ятника чи  знаку, що засвідчує нашу пам’ять про Чорнобильську трагедію. Це своєрідні дзвони, що нагадують нам про людський подвиг.

Вам, шановні ліквідатори, найщиріші слова вдячності та доземний уклін за високу громадянську позицію, сміливість та відвагу.