Добудова вбиральні Кам`яницької ЗОШ

Добудова вбиральні Кам`яницької загальноосвітньої школи I-III ступенів по вул.Ужанська в с.Кам`яниця, Ужгородського району

Одноповерхова будівля з розмірами в плані 10,32×5,80 м, висота 1 поверху – 3,20м.

В добудові розташовано туалет для дівчат та хлопців в співвідношенні встановленм завданням на проектування. Також в складі кожного санвузла розташовано туалет для викладачів з одним унітазом, умивальнком, гігієнічним душем та пісуаром відповідно, а також окрема кабіна з туалетом та умивальником для маломобільних дітей.

Запроектована добудова вбиральня розрахована на 75 дівчат, 85 хлопців та 25 викладачів. Добудова розташована зі сторони бокового фасаду будівлі школи (корпусу №2) та в одному рівні з снуючою підлогою першого поверху.

Згідно підписаної угоди про співробітництво у 2016 році  між Bayerische Ostgeseiischaft e. V., далі BOG, Edlingerplatz 4, 81543 Munich представлена Iris Truebswetter, та Громадською Організацією “Рокаш”, проводиться фінансування добудови вбиральні через громадську організацію “Рокаш”.

На основі Плану Фінансування РОКАШ отримає 36000 Є від BOG для реалізації проекту. Ця сума складається від 6 375 Є взятих з власного фонду BOG та до 29 625 Є з Федерального Міністерства Економічної Співпраці та Розвитку (BMZ). РОКАШ внесе 3 500Є до загальної сіми проекту. Загальні витрати проекту складатимуть 39 500Є.

– добудова вбиральні (цегляні стіни, дах двохскатний, перекрита металопрофілем, вікна та двері металопластикові, підлога -керамічна плитка):

– двері металопластикові:

-мурування перегородок армованих з цегли керамічної:

-Прокладання трубопроводів водопостачання з напірних поліетиленових труб високого тиску для холодної та гарячої води:

Утеплення фасаду добудови вбиральні загальноосвітньої школи: