«Колядуйте разом з нами в день Христового Різдва»

Новини

Різдво – одне з найбільших християнських свят, що наповнює наші серця сподіваннями, радістю та зігріває душі величальними колядками і віншуваннями. Вже стало доброю традицією у дні різдвяних свят зустрічатися разом на святі «Колядуйте разом з нами в день Христового Різдва»  та приймати колядників  з наших сіл Кам’яниця  та Гута. Разом з духовними наставниками нашої територіальної громади вірники усіх конфесій колядували в місцевому будинку культури , даруючи усім родинам звістку про народження Сина Божого, добро і радість.

То ж хай ці різдвяні віковічні колядки принесуть усім добрим людям многії літа у мирі, здоров’ї, достатку і наповнять великою любов’ю кожну оселю, кожну душу і кожне людське серце.

Дай Боже, щоб супроводжувались сакральним співом усі прадавні свята, щоб не забувалися колядки та щедрівки, віншування та примовляння, бо це все – наш найцінніший скарб, який відрізняє нас від інших народів.

Тож зберігаймо його, не розплескуймо ні краплини, бо не прощено буде нам за його втрату. Якщо живуть ці духовні пісні серед людей – живе Україна.