Прибираємо, прибираємо...за людьми?

Прибираємо, прибираємо...за людьми?

01.03.2019   |   Новини

Шановні мешканці Кам’яницької громади! Щорічно в наших селах проводиться місячник з благоустрою. Цього року він розпочинається 11 березня 2019 року.

У його рамках мешканці , працівники установ, організацій, підприємств прибирають подвір’я, сквери, очищають канави, водні джерела, висаджують зелені насадження. Прохання не бути байдужими та разом зробити наші села чистими, охайними та гарними

Кам’яницька сільська рада запрошує всіх долучитись до  весняних робіт з благоустрою . Власникам житлових будинків приватного сектору пропонується  привести до належного санітарного стану прибудинкову та прилеглу до садиби територію біля власних  будинків, ну а жителям багатоповерхівок дружньо вийти та зробити територію біля своїх квартир привабливою  .

Нас чекають і загально- сільські толоки, в планах – прибирання території Невицького замку, урочища «Підзамок»,  Долини квітів.

          А  працівники комунальної служби разом  з  Луканюком Владиславом та Бруженяк Володимиром вже розпочали розчистку  територій  сільської ради, дитсадка  та вулиці Ужанська. З гарним почином та першим весняним днем!