Міжнародний день захисту дітей

Міжнародний день захисту дітей

03.06.2019   |   Новини

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – «International Dayfor Protection of Children» прекрасне свято радості та надії.

Саме в дітях продовження роду людського й здійснення  своїх  мрій і сподівань на краще. Дорослі  прагнуть, щоб  діти  зросли  здоровими та радісними, прославляли свої  родини і рідний край. 


Проте    сьогодні перед Україною   постають  нові  виклики у сфері  захисту прав дітей у зв'язку з ескалацією  насильства, бойових  дій на території областей нашої   держави.

Кожна  дитина  має  повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого  майбутнього. І сьогодні – це не лише   веселе свято для самих дітей, а й нагадування    суспільству   про необхідність   захищати права малечі, прагнути, щоб   усі  діти росли щасливими   і  в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами    своєїкраїни.

 

3 червня відбулося таке свято для діток з обмеженими можливостями, яке організував Алі   Алієв     свято "Свято добра і посмішок". 

Ось і наші   діти з «вільного простору»   долучилися   до акції, а саме :

Герич Анна, Чмерека Аліна, Іванова Вікторія, Сирохман Владислава, Совга Інна,  Піпта Роман.

 

     Хто    найбільш   беззахисний та уразливий в будь-якому  суспільстві та в будь-які   часи? Діти. І особливо – діти-сироти, діти-інваліди й хворі   діти... Їм так потрібні: наш ЗАХИСТ, наше МИЛОСЕРДЯ, наша УВАГА, наша ДОБРОТА. Але більш за все цим  малюкам   потрібна   радість, якої вони позбавлені з самого дитинства.

Мета заходу  полягала в тому, щоб   подарувати  справжнє   веселе свято дітям, які так обмежені в спілкуванні з навколишнім    середовищем. Ми хотіли, щоб вони відчули себе частиною великого світу, де, безумовно, є місце для них!

Програма заходу булла   дуже насиченою та цікавою. З привітальним словом виступив організатор та спонсор свята Алі Алієв.

   Для діток  виступав   вокальний ансамбль «Калинонька» КМК «Вілет» Кам’яницької сільської ради.

Ну, яке ж це свято без "смачних" подарунків?  Протягом    заходу дітей пригостили смачним обідом. Але найголовніше: даний  захід   викликав на обличчях   дітей   веселу   посмішку!

    Дітки малювали торбинки та варили мило за допомогою волонтерів «еко-школи»  - Людмили Сюзевої, а також учасників «Вільного простору».

Ми віримо, що цей день закладе  добрі  традиції  проведення  подібних  благодійних  заходів. Адже, що  дійсно  дарує нам радість в житті? Сонячна  усмішка, дружня    увага, живее  спілкування, щира   турбота. Але справжнє свято починається там, де є ДОБРОТА, що  здатна   творити   чудеса. Милосердя    не   буває   надмірним!

 

PS.Перш за все, я - дитина. Така ж людина, як і ти.
Я - особистість. Допоможи   мені   проявити   себе. Не роби   нічого   для мене без мене.
Я – повноправний   член   суспільства. Але безліч   фізичних і психологічних    бар'єрів    заважають    мені   відчувати    це.   Допоможи    мені   подолати   їх.

Я – частина    цього    різноманітного   світу, і в мене в ньому своя роль.

Я перевіряю   його   на   доброту.