ПОВІДОМЛЕННЯ

Новини Оголошення

        Кам’яницька сільська рада  оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту Внесення змін до генерального плану с. Кам’яниця  Ужгородського району,  поєднаного з детальним планом території урочищ «Ястрябець», «Щебзавод»  та «Підзамок» с. Кам’яниця Кам’яницької  сільської ради Ужгородського району та Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документа державного планування.

Повна назва документа державного планування: «Внесення змін до генерального плану с. Кам’яниця  Ужгородського району,  поєднаного з детальним планом території урочищ «Ястрябець», «Щебзавод»  та «Підзамок» с. Кам’яниця Кам’яницької  сільської ради Ужгородського району».

    Мета розробки генерального плану – визначення  та обґрунтування  довгострокової стратегії планування, забудови та іншого використання території населеного пункту. Проект розроблено на підставі рішення 41 сесії 7 скликання (першого засідання) №   1882- XLІ-VII Кам’яницької сільської ради  від 11 травня 2020  року та завдання на проектування.

Замовник містобудівної документації – Кам’яницька сільська рада.  

    Розробник проекту Внесення змін до генерального плану с. Кам’яниця  Ужгородського району,  поєднаного з детальним планом території урочищ «Ястрябець», «Щебзавод» та «Підзамок» с. Кам’яниця Кам’яницької  сільської ради Ужгородського району та Звіту про стратегічну екологічну оцінку – ФОП Медвецькі А.Т.

ОРГАН, ЩО ПРИЙМАТИМЕ РІШЕННЯ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

   Кам’яницька сільська рада.

ПЕРЕДБАЧУВАНА ПРОЦЕДУРА ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

   Дата початку та строки здійснення процедури: громадське обговорення проекту Внесення змін до генерального плану с. Кам’яниця  Ужгородського району,  поєднаного з детальним планом території урочищ «Ястрябець», «Щебзавод»  та «Підзамок» с. Кам’яниця Кам’яницької  сільської ради Ужгородського району та Звіту про стратегічну екологічну оцінку розпочато з дня їх оприлюднення 02 листопада 2020 р. на сайті Кам’яницької сільської ради за адресою е-таіl: radakam@ukr.net та триватиме до 02 грудня 2020 р.

ДАТА, ЧАС І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗАПЛАНОВАНИХ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

     02 грудня 2020  року о 16.00 год. у приміщенні Кам’яницької сільської ради за адресою: с. Кам’яниця, вул. Ужанська, 105,  відбудуться громадські слухання з презентацією та експонуванням проекту.

     Ознайомитися з проектом Внесення змін до генерального плану с. Кам’яниця  Ужгородського району,  поєднаного з детальним планом території урочищ «Ястрябець», «Щебзавод»  та «Підзамок» с. Кам’яниця Кам’яницької  сільської ради Ужгородського району та Звітом про стратегічну екологічну оцінку можна в приміщенні сільської ради за адресою: Закарпатська обл., Ужгородський р-н, с. Кам’яниця, вул. Ужанська, 105, тел. (0312)-731767.

ОРГАН, ДО ЯКОГО ПОДАЮТЬСЯ ЗАУВАЖЕННЯ І ПРОПОЗИЦІЇ, ЙОГО ПОШТОВА ТА ЕЛЕКТРОННА АДРЕСИ ТА СТРОКИ ПОДАННЯ ЗАУВАЖЕНЬ І ПРОПОЗИЦІЙ

    Зауваження і пропозиції до проекту Внесення змін до генерального плану с. Кам’яниця  Ужгородського району,  поєднаного з детальним планом території урочищ «Ястрябець», «Щебзавод»  та «Підзамок» с. Кам’яниця Кам’яницької  сільської ради Ужгородського району та Звіту про стратегічну екологічну оцінку, подаються до виконавчого комітету Кам’яницької  сільської ради, за адресою: 89411, с. Кам’яниця, вул. Ужанська, 105

Відповідальна особа: Свадеба Т.С.  – спеціаліст Кам’яницької сільської ради телефон (0312) 731767, е-mаіl: radakam@ukr.net.

    Строк подання зауважень і пропозицій становить 30 днів, тобто до 02грудня 2020 року. Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

НЕОБХІДНІСТЬ ПРОВЕДЕННЯ ТРАНСКОРДОННИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ

щодо проекту документа державного планування – відсутня.

Голова Кам’яницької

сільської ради                                                          М.Ю. Коваль-Мазюта