Реконструкція котельні в ДНЗ “Капітошка”

Реконструкція системи теплопостачання з встановленням модульної котельні з твердопаливними котлами теплопродуктивністю 200 кВт для Кам`яницького дошкільного закладу “Капітошка” (ясла-садок), Ужгородського району. Коригування.

В 2015 році з метою переведення на альтернативні види опалення загальноосвітніх навчальних закладів виготовлено проектно-кошторисну документацію з реконструкції системи теплопостачання з встановленням модульної  котельні з твердопаливними котлами теплопродуктивністю 200 квт-год для опалення Кам’яницького дошкільного навчального закладу «Капітошка» (ясла-садок) Ужгородського району Закарпатської області.

Введення об’єкта в експлуатацію дозволить на 50% знизити рівень оплати на енергоносії в даному дошкільному  навчальному закладі.

Згідно проекту “Реконструкції системи теплопостачання з встановленням модульної котельні з твердопаливними котлами теплопродуктивністю 200 кВтт для Кам`яницького дошкільного закладу “Капітошка” (ясла-садок) Ужгородського району Закарпатської області” вартість об`єкта будівництва становить 970805,00 тис.грн.

У 2015 році закуплено матеріали на суму 130000,00 грн. благодійним фондом “Допомога народу України” (Німеччина).

У 2016 році було виконано робіт на суму 246784,80 грн.

 – Каналізація та водопровід (02.11.2017р.):

– Улаштування основи під бетон щебеневої та улаштування цементобетонного одношарового покриття:

– Будівельні роботи по котельні, а саме улаштування відмостки та заповнення її цементобетонним шаром. (24.11.2017р.):

– Монтаж газохідної труби (11.01.2017р.):

– Установлення пластикових вікон, підвіконних дошок, металопластикових дверей та блоків дверних металевих:

– Улаштування покритів з керамічних плиток на розчинні із сухої клеючої суміші та фарбування металевих конструкцій фасаду:

– встановлено блок дверей металевих та акумулюючий бак, який в порядку доброчинної допомоги придбали ЗОБФ “Дім милосердя”: