В садочку «Капітошка» (ясла-садок) проведено майстер-клас для діток “Ліпка з глини”.

Новини

У рамках проекту  «Малі міста – великі враження», за підтримки міністерства культури України в Кам’яницькому ДНЗ «Капітошка» проведено майстер-клас для вихованців «Ліпка з глини».

Ліпка з глини — різновид образотворчого мистецтва, яке поряд з малюванням розвиває у малюків уяву і композиційні навички. Процес ліплення з глини сприяє розвитку дрібної моторики рук, позитивно впливає на розвиток мовних функцій дитини. Завдяки ліпленню дитина має можливість удосконалювати ритміку і темп своїх рухів.

Розминання глини дитячими долонями – для малюків було надзвичайним  задоволенням, щось «пом’яцкати», а також несло в собі  психотерапевтичний ефект . В процесі занять дитина пізнає навколишній світ, моделює предмети в тривимірній формі. Це дозволяє їй розвинути творчу уяву, композиційне мислення і таку важливу якість як посидючість. Дітям було дуже цікаво досліджувати властивості глини, методи зволоження та з’єднання за допомогою води. Майстер клас, який  проводила майстриня Ольга Ладижець  тривав 35 хвилин, але минули вони як п’ять. Діти із задоволенням ліпили та не хотіли покидати студію. Дошкільнята виліпили мишенят, яких залишили висихати та пізніше будуть  запечені в спеціальній печі, а потім розмалювати.

Виріб, виготовлений на занятті, можна забрати за тиждень в готовому (застиглому) вигляді. Його можна комусь подарувати, або залишити собі напам’ять. Тільки уявіть колекції дітей, які відвідують майстер-класи з ліпкищотижня… 

                     Автор:  Гирич Тетяна Володимирівна