Виїзний прийом Пенсійного фонду в Кам’яницькій сільській раді

Новини

Вже звичним для працівників Ужгородського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області  є проведення прийому громадян на територіях сільських рад. Так, перший заступник начальника управління Надія Діус  разом з фахівцями управління 22 березня 2019 року провели особистий виїзний прийом громадян в Кам’яницькій сільській раді.

Працівники Фонду розповіли присутнім про новації в пенсійному законодавстві, роз’яснили механізми «осучаснення» пенсій з 1 березня, яке відбудеться вперше в автоматичному режимі, надали порядок перерахунку пенсій різним категоріям пенсіонерів.

Відвідувачів зацікавила інформація щодо отримання коштів на оплату комунальних послуг через Пенсійний фонд. Адже з березня монетизована субсидія надійде пенсіонерам «живими коштами» разом з пенсією, у звичний для кожного отримувача спосіб – на банківську картку чи відділення «Укрпошти».

Також присутні дізнались про сучасні дистанційні форми обслуговування, які пропонує веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду. Всім бажаючим пенсійники запропонували замовити SMS-інформування, а також відповіли на особисті запитання мешканців територіальної громади.