Греко-католицький храм Святого Петра і Павла в селі Кам’яниця

Після легалізації греко-католицької Церкви на Закарпатті, в селі Кам’яниця у 1991 році відновлено греко-католицьку громаду. Повернути храм Святого Петра і Павла та домовитися про почергове Богослужіння греко-католицьким вірникам не вдалося.

Довелось будувати новий греко-католицький храм села Кам’яниця. 24 квітня 2005 року єпископ Мукачівської греко-католицької єпархії владика Мілан освятив наріжний камінь під будівництво нової греко-католицької церкви. Поки Богослужіння проводилися у тимчасовій дерев’яній каплиці.

 2008 році розпочато будівництво, яке тривало протягом двох років. Значною мірою до будівництва долучився тодішній керівник Ужгородського лісового господарства Іван Костів, та всі вірники села. Суттєву допомогу при будівництві церкви надала дієцезія Кельну та благодійна організація з Німечини Kirche in Not («Допомога Церкві в потребі»). 12 липня 2010 року освячено новий греко-католицький храм Святого Петра і Павла в селі Кам’яниця.

Освячення здійснив владика Мілан – єпископ Мукачівської греко-католицької єпархії та владика Богдан Дзюрах – помічний єпископ Києво – Вишгородської архиєпархії УГКЦ .

З 2 серпня 2015 року парафією опікується о. Іван Микуланинець. При парафії діє спільнота Матері в молитві – спільнота об’єднує матерів, які регулярно збираються для спільної молитви, вчаться довіряти Богові, прагнуть разом служити Йому та бути світлом для світу.

Проводиться катехизація дітей та молоді, підготовка дітей до Першої Сповіді та Першого Святого Причастя .

У 2015 році на земельній ділянці біля церкви розпочато будівництво фари та катехитичного класу.

Порядок богослужінь:неділя та святкові дні

8.00 – Утреня

10.00 – Божественна Літургіянапередодні свят

17.00 – Вечірнябудні (понеділок – четвер)

17.00 – Божественна Літургіябудні (четвер)

18.00 – Спільнота Матері в молитвібудні (п’ятниця)

9.00 – Божественна Літургія

15.00 – Катехизація дітей та молоді

16.00 – Вечірня