ОГОЛОШЕННЯ про намір передачі нерухомого майна в оренду на аукціоні

Новини Оголошення

  1. Закону України “Про оренду державного та комунального майна” №157 від 03.10.2019 р. (далі по тексту – Закон №157)
  2. Постанови Кабінету Міністрів України “Деякі питання оренди державного та комунального майна” №483 від 03.06.2020 р. (далі по тексту – Постанова №483 та Порядок)
Назва аукціону        Оренда частини вбудованого нежитлового приміщення торгового комплексу “Плішка”
Повне найменування та адреса балансоутримувача Кам’яницька сільська рада Ужгородського району Закарпатської області, код ЄДРПОУ 22110189, місце знаходження: Закарпатська область, Ужгородський р-н, с. Кам’яниця, вул. Ужанська, 105, індекс 89411 тел. (0312) 731-767, e-mail: radakam@ukr.net 
Інформація про об’єкт оренди частина приміщення  торгового комплексу «Плішка» площею 46,0 кв. м., яка розташована за адресою: Закарпатська область, Ужгородський р-н., вул. Ужанська, 36, що перебуває у комунальній власності територіальної громади сіл Кам’яниця та Гута
Тип переліку перший
Тип об’єкта нерухоме майно
Місцезнаходження об’єкта Закарпатська обл., Ужгородський р-н., с. Кам’яниця, вул. Ужанська,36
Загальна і корисна площа об’єкта 46,0 кв. м
Технічний стан Потребує ремонту.
Умови та додаткові умови оренди
Строк оренди  10 років
Цільове призначення об’єкта оренди З метою розміщення аптеки.
Вимоги до орендаря Потенційний орендар повинен відповідати вимогам до особи орендаря, визначеним статтею 4 Закону України «Про оренду державного та комунального майна».
Інформація про аукціон (спосіб та дата) Кінцевий строк подання заяви  на участь в аукціоні, що визначається з урахуванням вимог, установленим Порядком Дата аукціону «04» грудня 2020р. Час проведення аукціону встановлюється електронною торговою системою відповідно до вимог Порядку проведення електронних аукціонів. Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо в проміжок часу з 19:30 до 20:30 дня, що передує дню проведення електронного аукціону.
Місце проведення аукціону Електронний аукціон відбувається в електронній торговій системі Прозоро. Продажі через авторизовані електронні майданчики. Орендодавець для проведення та організації аукціону використовує електронний майданчик Е-Тендер.